• Informacje na temat:

  facebook szukanie znajomych po numerze telefonu

Artykuły na temat: facebook szukanie znajomych po numerze telefonu
 • Facebook: Dane użytkowników wyciekają przez gry

  " NK to klapa, korzystają z danych, idę na Fejsbuka " , powiedziało wiele nastolatek po wprowadzeniu nowych zasad korzystania z polskiego serwisu społecznościowego. Tymczasem, jak donosi Wall Street Journal , dane użytkowników Facebooka zaczęły wyciekać do niezależnych firm publikujących na nim aplikacje.

 • Facebook: import listy znajomych ze Skype'a już możliwy

  Facebook udostępnił dzisiaj funkcję importowania listy znajomych z komunikatora Skype.

 • Xperia Play - test telefonu

  Xperia Play był zapowiadany jako telefon wyjątkowy – i taki też jest. Choć obietnica „konsoli w telefonie” nie została w nim do końca spełniona, to raczej nie wina samego sprzętu, a wsparcia, jakiego udzielili mu producenci gier. Mizernego...

 • Facebook uruchomił Safety Check

  Facebook włączył dla osób logujących się w rejonie Orlando funkcję Safety Check, która pozwala poinformować krewnych i znajomych o tym, że jest się bezpiecznym.

 • Wideo z sadystycznego testu telefonu Samsung Solid B2100

  Rzucanie, kopanie, topienie w fontannie, pranie, zamrażanie, wreszcie rozjechanie samochodem. Związek telefonu Samsung Solid B2100 z Hutem był więcej niż toksyczny. Urządzenie nie prosiło o rozwód - bało się.

 • Facebook zmienia wygląd Aktualności

  W najbliższych tygodniach Facebook zmieni wygląd Aktualności (News Feed). Na jakie nowości możemy liczyć?

 • Facebook obchodzi swoje 10. urodziny

  Można go kochać lub nienawidzić, chwalić lub narzekać na jego „wszędobylskość”, ale nie da się ukryć – Facebook zrewolucjonizował internetowy (i nie tylko) świat. Dzisiaj najpopularniejszy portal społecznościowy na świecie obchodzi swoje dziesiąte urodziny. Wszystkiego najlepszego!

 • Facebook Lite dostępny dla polskich użytkowników

  Facebook Lite, mniej wymagająca sprzętowo, i znacznie mniej "bateriożerna" wersja wersja komunikatora Facebooka została udostępniona polskim użytkownikom.

 • Facebook kupił Oculus Rift za 2 miliardy dolarów

  Wczoraj w nocy dowiedzieliśmy się, że Facebook za dwa miliardy dolarów kupił Oculus VR - firmę odpowiedzialną za Oculus Rift. Wszyscy zgodnie zapytali: po co?

 • Facebook zawalczy z falą samobójstw

  Serwis społecznościowy Facebook uruchomił formularz zatytułowany "Zgłoś treść samobójczą", służący do zgłaszania wpisów, które sugerują, że umieszczający chce targnąć się na swoje życie. Użytkownik, który zaobserwuje podejrzany status na tablicy znajomego, może w ten sposób zapobiec jego śmierci.

Dyskusje na temat: facebook szukanie znajomych po numerze telefonu
 • Facebook czy Nasza Klasa?

  a to zalezy czego chcesz czy portalu aby zajac sobie nude, czy szukanie znajomyuch ja skasowalem nk poniewaz roilo sie tam od dzieciarni i glupich ludzi, ktorzy jak nie dawali super extra smiesznych zdjec to sie chwalili byle czym, mialem w kontaktach kolezanke z klasy ktora dodawala dziennie 5 zdjec ! powykupywala sobie jakies kwiatki smratki... aa w sumie na stronie mozna szybko odszukac dawnych znajomych, ale ten wyglad mnie odstrasza i te funkcjonowanie... a facebook ? jeszcze nie...

 • Jak namierzyć telefon po numerze telefonu?

  Jak w temacie, mam tylko numer telefonu. Nic więcej, jak mogę to zrobić? Czytałem dużo o tym, ale nadal nie mam dobrego sposobu.

 • Rekreutacja znajomych do gry Project Legacy

  Otóż mam problem. Od jakiegoś dłuższego czasu gram w gry z serii Assassin's Creed. Mam okazję grać również w wersje Facebook'ową gry z tej serii. Chciałem sobie nabić wszystkie osiągnięcia za które otrzymuję się punkty Uplay, jednak nie mogę. Brakuję mi osiągnięcia za zaproszenie 5 znajomych do gry. Chodzi o to, że każdy, kto byłby gotów pomóc już gra w ACPL, a pozostali, albo mają gdzieś Facebooka, albo ogólnie granie przez niego. Jeśli ktoś nie grał w tę grę i byłby gotów pomóc, to niech mi...

 • RE: Facebook - Wyszukiwarka znajomych.

  https://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&privacy_source=privacy_lite "Kto może mnie wyszukać" - dalej powinieneś sobie chyba poradzić? Znalezienie tego zajęło mi 10 sekund, a nigdy tego nie szukałem.

 • Facebook, problem.

  Witam. Sorry, że piszę o takim temacie na forum w znacznej mierze poświęconemu tematyce growej, ale pomyślałem, że ktoś już mógł mieć wcześniej taki problem, poza tym trochę o tym googlowałem i nie było mi dane znaleźć odpowiedzi. Od kilku lat mamy ze znajomymi klan, nie jest to nic wielkiego, jesteśmy grupą znajomych którzy jakoś tam siebie w sieci nazwali /smile_prosty.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' /> Mimo wszystko, wcześniej w tym roku założyłem nam fanpage, właśnie na fejsie....

 • Facebook - Wyszukiwarka znajomych.

  Witam, czy jest jakiś sposób na sprawienie by nas nie wyszukiwało w ogólnej wyszukiwarce? Na internecie są poradniki, ale ze starym interfejsem, teraz nie ogarniam. O co mi chodzi? Otóż wystarczy, że wpiszę swoje imię i miejscowość i już mnie wystukuje >_>

 • Facebook

  Kilka razy widziałem to u znajomych. U czterech różnych osób wyniki były identyczne, zmieniały się tylko cztery pierwsze nazwiska. Dzisiaj dostałem od kuzynki zaproszenie do jakiegoś eventu. Co ciekawe - na czacie FB, a więc spam-boty dorwały nową metodę na spamowanie. Zwykle takie aplikacje służą tzw. "click-jackingowi". Jak klikniesz, musisz zaakceptować dostęp aplikacji do swoich danych osobowych. Ludzie klikają, klikają, a potem właściciel aplikacji sprzedaje sporych rozmiarów bazę...

 • RE: Jak namierzyć telefon po numerze telefonu?

  Nie namierzysz w domu. Do tego jest potrzebny specjalny sprzęt lub dostęp do tego telefonu z tym numerem.

 • Facebook: kiedy się urodziłem?

  https://www.facebook.com/help/228372557180280 Jeśli nie wybrałeś zaufanych znajomych i nie skojarzyłeś numeru telefonu z Facebookiem to masz duży problem. W sumie w regulaminie serwisu jest info, że mają ci prawo zablokować/usunąć konto za podanie nieprawdziwych danych.

 • RE: Jak namierzyć telefon po numerze telefonu?

  czy smierdzi jajami , wtedy wiesz ze z jajowa jest