• Informacje na temat:

  emotikony

Artykuły na temat: emotikony
 • Krótka historia emotikony :-)

  ...jego pomysły nie zdobyły popularności. Kariera emotikony zaczęła się od żółtej, uśmiechniętej twarzy znanej jako The Smiley, która narodziła się na długo przed pierwszymi emotikonami. Praca artysty(...) aplikacji wykorzystuje emotikony. Niektóre z nich przechwytują sekwencje najczęściej używanych znaków, zamieniając je na małe obrazki. Zdaniem twórcy emotikonki niszczy to jednak oryginalną ideę...

 • Twitch.tv dystrybuuje gry. Pierwszą jest Nuclear Throne

  Twitch.tv, serwis, za pośrednictwem którego można streamować wideo z gier, postanowił poszerzyć strefy wpływów i zająć się dystrybucją gier. Pierwszym tytułem, który kupić możemy bezpośrednio na Twitchu jest Nuclear Throne.

 • Opatentowana emotikonka

  Rosyjski biznesmen Oleg Teterin, prezes firmy telekomunikacyjnej Superfone, dołączył do grona posiadaczy absurdalnych patentów. W tamtejszym urzędzie patentowym zarejestrował znak towarowy w postaci charakterystycznej emotikony uśmiechu :-).

 • Klawiatura dla fanów Emoji

  Emoji Works stworzyło idealną klawiaturę dla wszystkich fanów popularnych emotikon. Poza typowymi przyciskami, znajdą się na niej.. emotikony Emoji.

 • Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues - Testy już w przyszłym miesiącu

  Czy dzięki swojemu nowemu projektowi Richard Garriot , legendarny twórca Ultimy , odzyska swój dawny blask? Przekonamy się o tym nieprędko, ale wkrótce będzie można wstępnie ocenić jego kolejne dzieło. W grudniu rozpoczną się bowiem testy Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues – jego ufundowanej w ramach Kickstartera sieciówki.

 • Zrób GG po swojemu

  GG Network S.A., producent komunikatora Gadu-Gadu zachęca wszystkich użytkowników do korzystania z witryny www.gadudodatki.pl , która pozwala na tworzenie własnych dźwięków, awatarów, wtyczek i aplikacji rozszerzających funkcje GG.

 • Komunikator jak żywy

  Rozmawianie przez komunikator już nigdy nie będzie takie... bezbarwne. Kolorowa seria zabawek ma naśladować emotikony wysyłane przez rozmawiających za pomocą komunikatora.

 • Order & Chaos Online - recenzja

  Niemożliwe - Order & Chaos Online to praktycznie  World of Warcraft na iPhonie/iPod Touchu ! Nic dziwnego, że Blizzard zanotował ostatnio spadek liczby swoich abonentów...

 • Emotikonki obchodzą 30. urodziny

  Dokładnie 30 lat temu - 19 września 1982 roku o godzinie 11.44 świat ujrzał pierwszą emotikonkę - ":-)".

 • Facebook Reactions - zbliża się koniec "Lubię to"

  Zuckerberg zapowiedział wtedy tzw. "reakcje", które prawdopodobnie zastąpią standardowego "lajka". Mają one za zadanie pozwolić użytkownikom wyrazić w głębszy sposób swoje uczucia, rozpoczynając na miłości, a na strachu czy gniewie kończąc. Za konkretne odczucia odpowiadać mają emotikony, które widzimy na zdjęciu głównym.  Ekipa Facebooka testowała "reakcje" przez ostatnie kilka miesięcy...

 • Nowy MacBook Pro - od 7499 zł wzwyż

  Apple zaprezentowało nowe MacBooki Pro. Sprzęt ma kilka ciekawych rozwiązań, ale - nawet jak na Apple - rozkłada na łopatki sugerowanymi cenami

Dyskusje na temat: emotikony