• Informacje na temat:

  dowolny klawisz spowoduje rozruch z dysku cd nie działa

Artykuły na temat: dowolny klawisz spowoduje rozruch z dysku cd nie działa
 • Wii pozostanie bez dysku

  Posiadacze Wii prawdopodobnie nigdy nie ujrzą na sklepowych wystawach zewnętrznych dysków do swojej platformy, jednak mogą liczyć na coś lepszego.

 • Niemal wszystkie sprzedawane obecnie dyski twarde są wyposażone w funkcję Automatic Acoustic Management (automatyczne zarządzanie poziomem hałasu, w skrócie AAM). Działanie AAM polega na konfigurowaniu sposobu pracy głowicy dysku twardego. Dzięki tej funkcji użytkownik może ustawić napęd tak, żeby pracował np. wolniej i zarazem ciszej lub nieco głośniej, ale za to z większą wydajnością.

 • Folklor swiata dysku - recenzja

  Po śmierci Terry'ego czeka nas już tylko jego jedna nieopublikowana (w Polsce) powieść. Co jednak nie znaczy, że tym samym całkowicie żegnamy się z Discworldem. Fani tego świata mogą pocieszyć się choćby tą pozycją. 

 • Dyski twarde są obecnie na tyle pojemne, że warto pomyśleć o ich podziale na wyodrębnione obszary - partycje i dyski logiczne. Dzięki temu dane przechowywane na dysku będą bardziej uporządkowane i znacznie bezpieczniejsze.

 • Masz już Dziesiątkę na dysku. Bo tak.

  Darmowa aktualizacja dostępna jest dla większości posiadaczy komputerów z Windowsem 7 i 8.1. Wystarczy kliknąć na ikonę z Oknem w Zasobniku Systemowym, zarezerwować kopię, a następnie poczekać na ściągnięcie instalki i ją uruchomić. Okazuje się jednak, że rezerwacja nie jest już wcale potrzebna, instalkę i tak najpewniej masz już na dysku.

 • Przeskanuj myszką dowolny dokument

  IRIS kontynuuje biurową rewolucję. Tym razem producent chwali się IRIScan Mouse Executive 2 – nietypowym połączeniem myszki ze skanerem.

 • Gracie na Linuksie za pośrednictwem Steama? Uważajcie, żeby nie wyczyścił wam dysku

  Nieważne, czy używacie Windowsa, OS X czy Linuksa – jeżeli jesteście graczami, prawdopodobnie zainstalowaliście sobie Steama. W przypadku tej ostatniej rodziny systemów operacyjnych trzeba jednak uważać. Okazuje się, że aplikacja lubi płatać figle i, na przykład, usunąć cały katalog domowy.

 • Dysk multimedialny stwarza liczne możliwości odtwarzania różnorodnych plików, wiele sposobów zarządzania nimi oraz kilka opcji podłączenia do sieci oraz sprzętu audio-wideo. Pokazujemy, jak skopiować na dysk bibliotekę multimediów oraz jak go podłączyć do domowych urządzeń.

 • Ghost Recon: Future Soldier ? Łatka jest, WSAD dalej nie działa

  Dalsze perypetie z feralnym portem gry Ghost Recon: Future Soldier na PC . Ubisoft opublikował łatkę, która poprawia szereg elementów rozgrywki, ale... nie wpływa na zgłaszane licznie przez użytkowników problemy z niedziałającą myszką, klawiszami WSAD i klatkowaniem .

 • Ciekawe serwisy WWW możesz przeglądać nawet bez połączenia z internetem. Przedtem jednak musisz zapisać je na dysku twardym. Przegrywanie pojedynczo setek stron to gra niewarta świeczki. Skorzystaj ze specjalnych aplikacji, które ściągną kompletne witryny i zachowają struktury katalogów.

Dyskusje na temat: dowolny klawisz spowoduje rozruch z dysku cd nie działa
 • Rozwiązany: Klawiatura nie działą

  Witam, mój problem polega na tym, iż moja klawiatura nie działa przy bootowaniu systemu. Jest to o tyle uciążliwe, że nie mogę sformatować dysku /dry.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":dry:" border="0" alt="dry.gif" /> ("dowolny klawisz spowoduje rozruch z dysku cd"). Co mogę zrobić w tej sytuacji? EDIT: No i po problemie... Wystarczyło poszperać w biosie i ustawić USB Keybord Support na Enabled xD Do zamknięcia..

 • Dowolny klawisz spowoduje rozruch płyty z dysku CD.

  Witam. Wiem, że ten teamt był już z 200x ale żaden inny mi nie pomógł, więc piszę tu. (Jeśli zły dział to przepraszam bardzo.) Więc zaczne od początku: Chciałem na nowo zainstalować Windows'a XP SP3 32bit. Ustawiłem bootowanie. Wkładam płytkę instalator prosi o naciśnięcie klawisza, aby spowodował rozruch płyty z dysku CD, klikam spację. Okej wszystko działa, podzieliłem dysk na 2 partycje wybrałem partycję do zainstalowania na niej Windows'a. Instalator przygotowuje pliki do instalcji...

 • Klawisz 0 nie działa

  Ostatnio kupiłem nową klawiaturę. Jednak gdy wciskam klawisz 0 nic się nie dzieje. Używając tego klawisza z shiftem nawias wpisuje się normalnie. 0 na klawiaturze numerycznej działa normalnie. Na innym komputerze 0 działało normalnie. Ktoś wie gdzie co zmienić, żeby 0 działało normalnie?

 • Dowolny klawisz spowoduje rozruch z dysku CD.

  Witam. Wiem, że ten teamt był już z 200x ale żaden inny mi nie pomógł, więc piszę tu. (Jeśli zły dział to przepraszam bardzo.) Więc zaczne od początku: Chciałem na nowo zainstalować Windows'a XP SP3 32bit. Ustawiłem bootowanie. Wkładam płytkę instalator prosi o naciśnięcie klawisza, aby spowodował rozruch z dysku CD, klikam spację. Okej wszystko działa, podzieliłem dysk na 2 partycje wybrałem partycję do zainstalowania na niej Windows'a. Instalator przygotowuje pliki do instalcji Windows XP,...

 • dziwny problem :|

  A żeby tak odpalic zpłytki, trzeba w biosie coś zmienić, czy jezeli dobrze nagrałem powinno sie pokazać, "dowolny klawisz spowoduje rozruch z dysku CD, jak w przypadku windowsa?)

 • Brak napisu: Dowolny klawisz spowoduje rozruch z dysku CD.

  Witam postanowiłem sformatować sobie komputer i wgrać świeżego win 7, ustawiłem w biosie żeby jako pierwsze było CD, jednak nie pokazuje mi napisu: Dowolny klawisz spowoduje rozruch z dysku CD. Wcześniej (z tej samej płyty) wgrywałem Win 7 z win xp. Więc czemu teraz nie pokazuje mi tego napisu ? Tak samo jest ustawione jak wcześniej..

 • Rozwiązany: Nie działa klawisz Delete

  Hej Głupi problem a nie potrafie sobie z nim poradzić. Nie działą Delete przy usuwaniu ikon z pulpitu, shift+del to samo. Co ciekawe działa przy usuwaniu liter i wciskaniu CTRL+ALT+DEL. Komp jest czysty, opcje regionalne jezykowe w porzadku. Tj laptop asus x53sv. Można zamknąć, już działa.

 • RE: Dowolny klawisz spowoduje rozruch płyty z dysku CD.

  Instalator przygotowuje pliki do instalcji Windows XP, po czym następuje restart komputera. W momencie rozpoczęcia odliczania do restartu warto wyciągnąć płytę z napędu... ;) Z "tego poradnika wynika, aby nie klikać klawisza (bo gdy klikniemy instalator uruchomi się od nowa), więc nie klikam czekam 20-30min - nic się nie dzieję. Najprawdopodobniej źle ustawiłeś kolejność bootowania. Po restarcie instalator winien uruchomić się z poziomu dysku twardego. Podaj identyfikatory urządzeń...

 • odpalanie dysku rozruchu

  Witam głupio mi ale nie potrafię odpalić płytki z rozruchu czyli po włączeniu komputera.Kiedyś grzebałem w biosie i mi się udawało teraz niestety nie mogę.Czy ktoś może mi pomóc jak to zrobić? ewentualnie pod czym w biosie kryje się taka możliwość? z góry dziękuje.

 • RE: Klawiatura nie działa na komunikacie"Dowolny klawisz powoduje rozruch cd"

  Wciskam ten klawisz z zastosowaniem coraz większej siły - nie pomaga. "Ten" to znaczy który? Napis brzmi: "Dowolny klawisz spowoduje uruchomienie CD.." (może niedokładnie, chodzi o sens) - to który u ciebie jest ten "dowolny"? Spróbuj "oprzeć się ręką na klawiaturze". FYI: odpala się chkdsk (sprawdzanie poprawności danych na dysku) - będzie się tak odpalał, zanim, nie "zabijesz" starego systemu, albo nie dasz mu (programowi chkdsk) skończyć.