• Informacje na temat:

  darmowe aplikacje na ipada

Artykuły na temat: darmowe aplikacje na ipada
 • Najpopularniejsze aplikacje na iPada i iPhone'a

  Co prawda rok się jeszcze nie skończył, ale w sieci zaczynają się już pojawiać interesujące statystyki dotyczące ostatnich dwunastu miesięcy. Firma Apple opublikowała Rewind 2011, czyli informacje dotyczące najpopularniejszych trendów w App Store. Jakie aplikacje na iPada i iPhone'a były pobierane najczęściej?

 • 5 lat AppStore. Darmowe gry i najpopularniejsze aplikacje na iOS

  Jutro, 10 lipca , minie pięć lat od uruchomienia przez Apple’a serwisu AppStore – cyfrowego sklepu z aplikacjami i grami na iPhone’a , iPada i iPoda Touch . Z okazji rocznicy firma z nadgryzionym jabłuszkiem w logo podzieliła się listą najlepiej sprzedających się produkcji. A także kilkoma darmowymi tytułami.

 • Apple dało klientowi darmowego iPada 2

  Zapasy iPada 2 zostały wyprzedane w Stanach Zjednoczonych w bardzo szybkim tempie. Wśród ponad 500 tysięcy nabywców tabletów zawsze znajdą się tacy, którzy zdecydują się na zwrot produktu. Apple dokładnie sprawdza powody takich decyzji. Jeden z nich zdecydowanie wyróżniał się spośród pozostałych...

 • 10.5-calowy iPad Pro już niedługo

  Według serwisu Digitimes, Apple zamierza wprowadzić do sprzedaży trzeci wariant iPada Pro.

 • Najczęściej pobierane aplikacje na AppStore i gry roku. Minecraft najpopularniejszą płatną aplikacją

  Koniec roku to czas różnej maści podsumowań. Apple opublikowało właśnie listę najczęściej pobieranych – darmowych i płatnych – aplikacji w AppStore . Firma wybrała też gry roku na iPhone’a i iPada . Jakie produkcje zwyciężyły?

 • Google Earth dla iPada

  Google wydało dziś w nocy aplikację Google Earth w wersji dla iPada.

 • 5 aplikacji blokujących niechciane połączenia

  Wciąż do wydzwaniają do ciebie nieznane numery? Czekasz na ważny telefon, a wciąż dzwoni spam? Stopniechcianym połączeniom! Dzięki tym aplikacjom już więcej nie zobaczysz ich na swoim telefonie.

 • Minecraft: Fałszywe aplikacje mobilne mogą zrujnować portfel

  Cena 6 euro za mobilnego Minecrafta może odstraszyć najmłodszych fanów gry, którzy o pensji nie myślą, mogąc liczyć na kieszonkowe. Na takich klientów czyhają twórcy fałszywych aplikacji imitujących znaną grę - mogą widnieć jako darmowe, ale w praktyce potrafią wciągnąć mnóstwo pieniędzy.

 • Darmowe centrum widgetów

  Ruszył nowy polski serwis o nazwie Widgetpot, zajmujący się gromadzeniem widgetów – niewielkich aplikacji zwiększających funkcjonalność Opery.

 • iPad 4 w wersji 128 GB - dostępny w Vobis

  ...poprzednika. Dzięki temu, tablet błyskawicznie reaguje na polecenia użytkownika, najbardziej wymagające aplikacje działają płynnie, a na wyświetlaczu Retina zobaczymy wysokiej jakości obraz, filmy i animacje. Dużą zaletą nowego iPada są wbudowane aplikacje - ułatwią one i umilą codzienną pracę, komunikację i cyfrową rozrywkę. Oprócz tych zainstalowanych fabrycznie, użytkownik ma bezpośredni dostęp do...

 • Ikariam: Popularna strategia przeglądarkowa w wersji na iPada

  Ikariam  to darmowa, przeglądarkowa strategia osadzona w realiach antycznych. Stworzona przez niemiecką firmę GameForge produkcja jest jedną z najpopularniejszych sieciowych gier i posiada ponad 50 milionów zarejestrowanych użytkowników . Od teraz można w nią grać nie tylko na komputerze, ale także na iPadzie .

 • Google to nie tylko najpopularniejsza na świecie wyszukiwarka internetowa. To także stale rozbudowywana baza udostępnianych za darmo aplikacji, dzięki którym nie tylko ułatwisz sobie wyszukiwanie treści w internecie, ale też uporządkujesz bogate zbiory fotografii, skorzystasz ze znakomitego atlasu świata ze zdjęciami satelitarnymi oraz wzbogacisz system o funkcjonalne dodatki zwane gadżetami Google (Google Gadgets), integrującymi się z programem Google Desktop. Przedstawiamy przewodnik po...

Dyskusje na temat: darmowe aplikacje na ipada
 • 5 lat AppStore. Darmowe gry i najpopularniejsze aplikacje na iOS

  Jutro, 10 lipca, minie pięć lat od uruchomienia przez Apple’a serwisu AppStore – cyfrowego sklepu z aplikacjami i grami na iPhone’a, iPada i iPoda Touch. Z okazji rocznicy firma z nadgryzionym jabłuszkiem w logo podzieliła się listą najlepiej sprzedających się produkcji. A także kilkoma darmowymi tytułami.

 • RE: Kupno Ipada

  A czy są aplikacje na ipada o takim przeznaczeniu? Może laptop z dotykowym ekranem?

 • Rozwiązany: Gry na Ipada 2

  Jakie polecacie gry na Ipada 2, najlepiej żeby były darmowe:)

 • Darmowe aplikacje na Nokia C5-00

  Witam Poszukuję ciekawych darmowych aplikacji na nokię C5, ale co znajdę na symbiana to mi pokazuje, że nie moge zainstalować. Czy znacie jakieś strony gdzie mógłbym znaleźć jakieś ciekawe programy/gry/aplikacje na nokię C5.

 • Fajne darmowy gry na iPada

  Cześć! Od jakiegoś czasu posiadam iPada i potrzebuję jakieś fajne (najlepiej darmowe) gry dla mojego synka, żeby od czasu do czasu się pobawił. Mogą to być gry edukacyjne lub rozwijające jakieś logiczne myślenie. Możecie coś doradzić? Nie siedzę akurat w temacie gier mobilnych...

 • Darmowe Gry i Aplikacje Android

  http://droid-apps.pl/styles/lucid_lime/imageset/Bez%20nazwy-1.png Darmowe Gry i Aplikacje Android . Znajdziesz wiele ciekawych darmowych gier i aplikacji do pobrania na platformę Android OS.

 • Najczęściej pobierane aplikacje na AppStore i gry roku. Minecraft najpopularniejszą płatną aplikacją

  Koniec roku to czas różnej maści podsumowań. Apple opublikowało właśnie listę najczęściej pobieranych – darmowych i płatnych – aplikacji w AppStore. Firma wybrała też gry roku na iPhone’a i iPada. Jakie produkcje zwyciężyły?

 • Aplikacje na początek

  Witam jakie są najbardziej przydatne darmowe aplikacje oraz najlepsze również darmowe gry ? Aha i skąd wziąć filmy na telefon?

 • najciekawsze gry i aplikacje

  Ze swojej strony dodam kilka(naście) moich ulubionych. Mam nadzieję że nikogo nie "zdublowałem". Aplikacje - Stupid i Stupid2 - przezabawny zestaw mini-quizów w przewrotnym stylu - Rooms - najlepszy program na iPhone do obsługi IRC - Google+- wiadomo do czego - Appzilla - zestaw około 80 różnych mini-aplikacji - Air Sharing - mobilny dysk sieciowy, bardzo wydajny i wygodny w obsłudze, obsługuje wiele różnych formatów - Awesome Note - świetny notatnik z dużymi możliwościami modyfikacji...

 • Apple dało klientowi darmowego iPada 2

  Zapasy iPada 2 zostały wyprzedane w Stanach Zjednoczonych w bardzo szybkim tempie. Wśród ponad 500 tysięcy nabywców tabletów zawsze znajdą się tacy, którzy zdecydują się na zwrot produktu. Apple dokładnie sprawdza powody zwrotów. Jeden z nich zdecydowanie wyróżniał się spośród pozostałych. Czytaj więcej o "Apple dało klientowi darmowego iPada 2"...