• Informacje na temat:

  cyfrowy polsat moduł cam

Artykuły na temat: cyfrowy polsat moduł cam
 • Cyfrowy Polsat: Pakiet Sport HD za darmo

  Oferta Smart HD+ to ponad 50 kanałów po polsku w tym 16 w HD! Karta starter na 1 miesiąc i tuner BigSat z uniwersalnym czytnikiem i funkcją FastScan do programowania gotowych list. Polsat przygotował specjalną ofertę: Happy Hours – pakiet Sport HD gratis. Jej czas obowiązywania jest ograniczony. W prezencie otrzymujemy: 6 miesięcy pakietu Familijnego Max HD, Film HD i Cinemax HD za darmo oraz...

 • Chcecie? Moduł z darmowymi grami online na www.cdaction.pl

  Zaprzyjaźniona strona internetowa Click.pl wprowadziła niedawno moduł, umożliwiający bezpośredni dostęp do darmowych gier online. Podobny mechanizm możemy wprowadzić na www.cdaction.pl. Warto?

 • Polsat kolejnym operatorem wirtualnym

  Jesienią zadebiutuje kolejny operator wirtualny. Tym razem będzie to Cyfrowy Polsat, który dołączy do pozostałych operatorów MNVO, m.in. Mbak-u, Avon-u i Wirtualnej Polski.

 • Euro 2016 online - IPla, Cyfrowy Polsat i problemy ze streamem z Euro

  ...10 czerwca ruszyły zapowiadane kanały Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD. Są to specjalne kanały uruchomione przez Telewizję Polsat, dedykowane transmisjom spotkań piłkarskich Mistrzostw Europy Euro 2016. Minęły dopiero 4 dni od startu, to w sieci rośnie krytyka działań nadawcy wynikająca z całego szeregu różnych przyczyn. Wielkie święto piłkarskie zaczyna się nieco komplikować...

 • CDP.pl: Majowy Cyfrowy Giermasz

  Choć deszczowa atmosfera za oknem (przynajmniej u mnie) może o tym nie świadczyć, majówka trwa w pełni. Z tej okazji CDP.pl przygotowało kolejny Cyfrowy Giermasz . A w nim same warte uwagi produkcje. Co powiecie na Skyrima z dodatkiem?

 • Cyfrowy Polsat próbuje sił w komórkach

  W poniedziałek wystartuje kolejny operator wirtualny. Tym razem do świadczenia usług telefonicznych wykorzystana została marka jednej z platform satelitarnych – Cyfrowego Polsatu.

 • Cyfrowy Polsat dla posiadaczy dekoderów free-to-air

  Platforma Cyfrowego Polsatu będzie dostępna dla posiadaczy dekoderów free-to-air wyposażonych w złącze CI. Cyfrowy Polsat wprowadził do sprzedaży moduły dostępu warunkowego dla swojej platformy, dzięki czemu można oglądać cyfrę bez konieczności zakupu dekodera .

 • Star Citizen: Pierwszy grywalny moduł w przyszłym tygodniu, wersja na next-geny niewykluczona

  Star Citizen to growy projekt, który zgromadził najwięcej funduszy od internautów – na potrzeby produkcji zebrano aż 20 milionów dolarów. Już wkrótce osoby, które wpłaciły datki, będą mogły zobaczyć, jak zostały spożytkowane ich pieniądze – za kilka dni udostępniony zostanie pierwszy grywalny moduł tytułu.

 • Cam-255D monitoruj swoje dziecko

  Firma Emmerson, producent i dystrybutor produktów elektrycznych i elektronicznych dla dzieci, zaprezentowała urządzenie Cam-255D - cyfrowy zestaw video do domowego monitoringu.

 • Uwaga na moduły CAM dla Orange Sport w kablówkach

  Jeśli taka sytuacja nastąpiła - należy sprawdzić, czy przekaz kanału pobierany jest z zalecanych przez nadawcę parametrów oraz czy do dekodowania wykorzystywany jest jeden ze sprawdzonych modułów CAM(...): 15711 PID PMT: 1011 Provider: CYFRA + Kodowanie: Nagra MA (S4/N3 - CYFRA+, N3 - Cyfrowy Polsat), Conax (n), Viaccess PC 3.0 (TP, sieci kablowe), Równoległy przekaz w MPEG-4 prowadzony z tp. 89 (12,476

 • Star Citizen: Moduł Arena Commander już jest!

  Star Citizen składać się będzie z kilku różnych modułów oferujących różne typy rozgrywki. Jednym z nich, odpowiedzialnych za walki myśliwcami w przestrzeni kosmicznej, jest Arena Commander. Tym, którzy wykupili już dostęp do gry, twórcy już go udostępnili. Można więc śmiało testować.

 • Komórki na abonament w Cyfrowym Polsacie

  Cyfrowy Polsat od kilku miesięcy działa jako komórkowy operator wirtualny. Do dostępnych już telefonów na kartę firma dołącza ofertę abonamentową.

Dyskusje na temat: cyfrowy polsat moduł cam
 • Re: Nowy dekoder PVR HD 7000 produkcji Cyfrowego Polsatu

  Cyfrowy Polsat jako pierwsi w Polsce wprowadził dekodery z wbudowanym dyskiem,dekoder HD i inne nowinki.Tak szeroko reklamowana platforma N ze swoimi N tubo,hiper-boxami dopiero po kilku latach wprowadzili do oferty taki sprzęt.A dla tych co bardziej wybrednych proponuję zakupić telewizor z wbudowanym tunerem DVB-S2 i moduł CAM CI+ od Cyfrowego Polsatu.

 • Cyfrowy Polsat

  Jako, że temat istnieje, chciałem się zapytać o jedną rzecz. Mianowicie: Czy antena może polepszyć pingi w pewnym sensie, poprzez lepszą łączność- co skutkuje lepszym odbieraniem i wysyłaniem pakietów ? Zasięg mam między 60-100%, znajduje się w sieci HSPA+ Cyfrowy Polsat lub w sieci WCDMA Cyfrowy Polsat.

 • RE: Cyfrowy Polsat - opinie użytkowników

  Powiem tak: z opinii internetowych to dekodery w CP nie są najlepiej ocenianie, dużo lepiej wypadają zewnętrzne tunery działające z modułem CAM od CP. Drugie w kolejności są dekodery zewnętrznych producentów dostępne w sklepie CP, a na samym końcu uwielbienia są ichniejsze dekodery. A jak zależy ci na nagrywaniu kanałów i nie przepłacaniu za specjalny dysk od CP, który działa tylko z ich dekoderami (nie ma mowy o nagraniu programu i odpaleniu na komputerze), to zostaje tylko moduł CAM +...

 • Cyfrowy Polsat

  Mam kilka pytań odnośnie internetu cyfrowego polsatu. Czy przy grze w metina lub Guild wars traci się transfer (albo jakieś inne mmo) czy przy oglądaniu filmików na youtube traci siętransfer? Na ile starcza 3 gb transferu? czy rzeczywiście jest tak szybki jak pisza? Za co jeszcze traci się transfer?

 • Cyfrowy Polsat

  Zamierzam zakupić Cyfrowy Polsat (pakiet mini) i nie wiem czy opłaca się go kupować czytając te opinie: http://bizmedia.home.pl/komentuj/strona.php?id_strony=2802&ofset=0 Miał ktoś z nim doczynienia?

 • Cyfrowy Polsat

  Transfer traci się ogólnie za korzystanie z internetu i z gier sieciowych. Szybkość zależy (chyba) od zasięgu. Im bliżej odbiornika tym (chyba !) szybszy internet /smile_prosty.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile_prosty.gif" />

 • Cyfrowy Polsat - Roaming ?

  Witam Mam problem otóż co jakiś czas podczas połączenia z internetem w informacjach odnośnie mocy,typu sygnału, sieci widnieje coś takiego : HSPA+ Cyfrowy Polsat(Roaming) http://obrazki.elektroda.pl/1130242500_1343298032_thumb.jpg I teraz nie wiem czy zbiera mi to pakiet,nabija rachunek czy jedno i drugie. Dodam że pewnego dnia mu tak odwaliło jak się nie mylę to po wichurach i odziwo raz łapie normalnie, a raz z roamingiem mimo tego ze modem jest wciąż w tym samym miejscu.

 • Cyfrowy Polsat

  sprawdź czy jesteś w zasięgu to po pierwsze pod drugie każda gra zużywa więcej lub mniej limitu radze nic nie ściągać bo wtedy szybko zamarnujesz limit. ja na 2 Gb wykorzystałem wciągu 2 tygodni intensywnego grania.

 • RE: Cyfrowy Polsat - Roaming ?

  Spróbuj tak : Narzędzia/Opcje/Sieć/Tryb Rejestracji/ Ręczna rejestracja i później wybierz cyfrowy polsat 900

 • Cyfrowy Polsat

  A posiada ktoś ten internet? Jeśli tak to napiszcie gdzie mieszkacie, jaka jest siła sygnału i prędkości. I jeszcze ile czekaliście na sygnał.

 • RE: Cyfrowy Polsat

  Mój kumpel ma i namawia mnie abym ja se założył. Ale u niego wszystko w porządku z Cyfrowym Polsatem.