• Informacje na temat:

  chromebooki

 • NPD Group donosi, że w okresie od stycznia do listopada 2013 roku Chromebooki stanowiły 21 procent wszystkich sprzedanych komputerów przenośnych w Stanach Zjednoczonych. Wyniki sprzedaży sprzętu z systemem operacyjnym od Google nie są dobrą wiadomością dla Microsoftu.

  NPD Group donosi, że w okresie od stycznia do listopada 2013 roku Chromebooki stanowiły 21 procent wszystkich sprzedanych komputerów przenośnych w Stanach Zjednoczonych. Wyniki sprzedaży sprzętu z systemem operacyjnym od Google nie są dobrą wiadomością dla Microsoftu.
Artykuły na temat: chromebooki
 • Wkrótce zobaczymy nowe Chromebooki od HP i Della

  Chromebooki, czyli laptopy pracujące pod kontrolą systemu Chrome OS wciąż rosną w siłę, szczególnie w Stanach Zjedonczonych. To komputery, które idealnie sprawdzą się do takich zadań jak przeglądanie internetu, edytowanie dokumentów czy korzystanie z mediów społecznościowych.  Obecnie, najlepszym Chromebookiem jest produkt Google - Pixelbook. Urządzenie kosztuje 999 dolarów i jest napędzane...

 • Nowe Chromebooki od ASUS-a

  Firma ASUS przedstawiła dwa nowe Chromebooki - modele C200 i C300.

 • Chromebooki będą coraz większe

  Chromebooki, czyli tanie komputery mobilne z systemem Chrome OS na pokładzie, są coraz lepsze. Wszystko wskazuje, że będą także coraz większe.

 • Chromebooki robią furorę w Stanach

  Chromebooki, czyli komputery przenośne z systemem Chrome OS, to już 21 proc. nowych komputerów sprzedanych w tym roku w Stanach Zjednoczonych. Czyżby zatem narodził się poważny rywal dla Windows?

 • Acer wprowadza na rynek Chromebooki z Windowsem 10

  ...​Acer wprowadza do sprzedaży dwa nowe laptopy wchodzące w skład serii Aspire Cloudbook. To tak naprawdę sprzedawane do tej pory Chromebooki, ale z systemem Windows 10.

 • Chromebooki będą rosły

  W przyszłym roku, wraz z 5. generacją procesorów Intel Core (Broadwell), Acer chce wypuścić na rynek 15-calowego Chromebooka. Urządzenie pod kątem funkcjonalności ma przypominać bardziej klasycznego peceta, a nie prosty sprzęt do zadań internetowych.

 • Asus C200 i C300 - dwa nowe Chromebooki

  Asus zaprezentował dwa nowe Chromebooki różniące się przekątnymi ekranu - modele C200 i C300.

 • Czy Samsung będzie produkować tylko Chromebooki?

  Samsung rozważa całkowite wycofanie się ze sprzedaży laptopów wyposażonych w system Windows i przerzucenie się na Chromebooki. Jednak wbrew pozorom nie będzie to duży cios dla rynku komputerów, bo choć koreańska firm niemal całkowicie zdominowała segment mobilny, to nigdy nie należała do czołówki firm sprzedających komputery.

 • ​Chromebooki i inny sprzęt Chrome OS dostępny w Polsce

  Od 5 grudnia laptopy Chromebook oraz inne urządzenia pracujące w oparciu o system Google Chrome OS dostępne są w sprzedaży w Polsce. Klienci będą mogli kupić Chromebooki firmy Acer, Chromebase od LG oraz Chromebox firmy ASUS.

 • Chromebooki, Chromebase i Chromebox dostępne w Polsce

  Od dzisiaj laptopy Chromebook oraz inne urządzenia pracujące w oparciu o system Google Chrome OS dostępne są w sprzedaży w Polsce. Klienci będą mogli kupić Chromebooki firmy Acer, Chromebase od LG oraz Chromebox firmy ASUS.

Dyskusje na temat: chromebooki
 • Re: Chromebooki będą coraz większe

  Chromebooki, czyli rozbudowane tablety, nie są żadnym zagrożeniem dla komputerów, ponieważ są terminalami służącymi do konsumpcji treści.

 • CDA 08/2011 zawartość

  Poczytałem dyskusję o okładce i przypomniałem sobie kiedy była podobna - dokładnie 3 lata temu w nr 8/08. Ta jest bardziej ukraińska (błękit i żółć) ale mi się podoba. Tylko na pierwszy rzut oka myślałem, że to temat z Herosów 6 a nie Guild Wars. Mam nadzieję, że okładka z nimi jesienią będzie wymiatać. No i oczywiście jestem w stronnictwie "Panienki na okładki" a nie "Mięśniaki i spluwy górą" /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":smile:" border="0" alt="smile.gif" /> O...

 • Chromebooki będą rosły

  W przyszłym roku, wraz z 5. generacją procesorów Intel Core (Broadwell), Acer chce wypuścić na rynek 15-calowego Chromebooka. Urządzenie pod kątem funkcjonalności ma przypominać bardziej klasycznego peceta, a nie prosty sprzęt do zadań internetowych. http://www.pcformat.pl/News-Chromebooki-beda-rosly,n,13202

 • Re: Wkrótce zobaczymy nowe Chromebooki od HP i Della

  kolejny powód dla którego nie przedłużę prenumeraty PCF

 • CDA 08/2011 zawartość

  Wakacyjna (nie)pogoda zachęca do czytania, stąd też na pewno ucieszy was fakt, że już 2.08.2011 pojawi się w sprzedaży kolejny numer CDA. 132 strony, 2 DVD, pełna wersja Mass Effect PL (i nie tylko!), masa dobrych tekstów, a wszystko za 15,99 zł. Brzmi zachęcająco? No to popatrzcie na konkrety. Zaczynamy od mocnego uderzenia, bo zapowiedziami dwóch gier akcji z elementami RPG: Darksiders II (tym razem apokalipsa ze Śmiercią w roli głównej – tzn. wcielamy się w Śmierć) oraz Torchlight II, w...

 • Nowe Chromebooki od ASUS-a

  Firma ASUS przedstawiła dwa nowe Chromebooki - modele C200 i C300. http://www.pcformat.pl/News-Nowe-Chromebooki-od-ASUS-a,n,12114

 • Re: Wkrótce zobaczymy nowe Chromebooki od HP i Della

  Na pewno kantują. Jak kupię to policze te wszystkie piksele.

 • Chromebooki robią furorę w Stanach

  Chromebooki, czyli komputery przenośne z systemem Chrome OS, to już 21 proc. nowych komputerów sprzedanych w tym roku w Stanach Zjednoczonych. Czyżby zatem narodził się poważny rywal dla Windows? http://www.pcformat.pl/News-Chromebooki-robia-furore-w-Stanach,n,11324

 • Re: Wkrótce zobaczymy nowe Chromebooki od HP i Della

  Chromebooku już dawno przestał być narzędziem do internetu. A pixelbook w szczególności, oprócz google Play store dostepnego dla większości Chromebooków ma możliwość uruchamiania aplikacji linuksowych.

 • Czy Samsung będzie produkować tylko Chromebooki?

  Samsung rozważa całkowite wycofanie się ze sprzedaży laptopów wyposażonych w system Windows i przerzucenie się na Chromebooki. Jednak wbrew pozorom nie będzie to duży cios dla rynku komputerów, bo choć koreańska firm niemal całkowicie zdominowała segment mobilny, to nigdy nie należała do czołówki firm sprzedających komputery. http://www.pcformat.pl/Komentarz-Czy-Samsung-bedzie-produkowac-tylko-Chromebooki,nc,5