• Informacje na temat:

  chipy podskorne

Artykuły na temat: chipy podskorne
 • Wszczepił sobie podskórne chipy, by płacić zbliżeniowo

  ...​Pewien holenderski przedsiębiorca wszczepił sobie dwa podskórne chipy, które służą do przechowywania cyfrowej kryptowaluty Bitcoin.

 • Najlepsze technologie 2014 roku

  Nowe trendy w wyświetlaniu obrazu, energooszczędne chipy pozwalające na tworzenie cienkich i wydajnych urządzeń przenośnych czy może inteligentne zegarki? Innymi słowy: która spośród technologii zaprezentowanych w roku 2014 na szerszą skalę  zrobiła na was największe wrażenie?

 • Nowe chipy e.MMC marki Transcend

  Firma Transcend poinformowała o wprowadzeniu do oferty nośników pamięci e.MMC (embedded Multimedia Card) serii EMC210. Skonstruowana w technologii MLC pamięć charakteryzuje się prostym interfejsem, większą pojemnością, ulepszoną wydajnością oraz licznymi funkcjami optymalizującymi jej pracę.

 • Podskórne chipy zrewolucjonizują elektronikę?

  Nadchodzi nowa technologia, która może całkowicie odmienić współczesną elektronikę. Już niebawem użytkownicy urządzeń mobilnych będą wszczepiali sobie pod skórę niewielkie, giętkie chipy. Oto sposób na usprawnienie komunikacji, czy skuteczna metoda inwigilacji?

 • Wydajność kolejnych generacji kart Nvidii – są wykresy!

  Obecna generacja GeForce’ów debiutowała prawie dwa lata temu, w modelach GTX 750 (pozostałe z serii 700 należą do wcześniejszej generacji). Chipy o kodowej nazwie Maxell stały się też podstawą notebookowych GPU serii 800M i 900M oraz desktopowej 900. W przyszłym roku pojawią się jednak nowe układy, póki co znane pod kodową nazwą Pascal, a Nvidia właśnie pochwaliła się ich wydajnością.

 • Tablet za 100 dolarów od VIA

  VIA, tajwański producent układów scalonych, spodziewa się wypuszczenia na rynek urządzeń typu tablet, zawierających jego chipy, w cenie około 100 dolarów. Miałoby to mieć miejsce w drugiej połowie 2010 roku i stanowić konkurencję dla iPada - głównie w sferze cenowej.

 • Amerykańska armia chce zachipować wszystkich ludzi na Ziemi

  ..., pisarzem i transhumanistą, a ostatnio także kandydatem na prezydenta USA, w celu stworzenia chipów GPS, które pozwolą nas śledzić 24 godziny na dobę. Nad ich rozwojem pracuje DARPA. Początkowo mikrochipy(...) 2". - US Navy chce, by pewnego dnia wszyscy żołnierze mieli wbudowane mikrochipy. To ma sens, ponieważ miniaturyzacja technologii wystrzeliła do przodu jak torpeda. Mikrochipy pozwalają na szereg...

 • Na następne konsole jeszcze poczekamy...

  Ostatnie next-geny w momencie premiery okazały się wolniejsze od gamingowych pecetów, do tego miały problemy zarówno z Full HD jak i 60 fpsami. Dwa lata później sytuacja zmieniła się o tyle, że potaniały. Na następców trzeba będzie jednak jeszcze poczekać, a przynajmniej tak twierdzi AMD ustami jednego ze swoich szefów.

 • Tegra Note 4 - testujemy tablet dla graczy

  Premiera każdego nowego układy mobilnego Tegra firmy Nvidia to duże wydarzenie ale chipy tej firmy nie są szczególnie popularne i trafiają do niewielkiej grupy urządzeń. Czwarta edycja układu właśnie debiutuje na rynku jako serce tabletu Tegra Note 7.

 • Nvidia: "Next-geny nie opłacają się nam biznesowo"

  Choć przyszła generacja konsol bazować będzie najpewniej wyłącznie na układach AMD – podzespoły tej firmy znalazły się w PS4 , a z plotek wynika, że pojawią się również w nowym Xboksie – największy rynkowy rywal twórców Radeona , Nvidia , nie przejmuje się tym stanem rzeczy. Dlaczego?

 • Eazzy na walentynki

  Wilk Elektronik, jedyny w Polsce producent pamięci, właściciel marki Goodram, przygotował wyjątkową serię nośników pamięci USB marki Goodram o nazwie Eazzy przeznaczonych specjalnie na walentynkowe prezenty.

Dyskusje na temat: chipy podskorne