• Informacje na temat:

  blu dash 3.5 d160 wersja systemu

Artykuły na temat: blu dash 3.5 d160 wersja systemu
 • Wii U dwukrotnie potężniejsze od X360, a Xbox 720 z Blu-Rayem... i systemem "antyużywkowym"?

  Czas na kolejne plotki konsolowe. W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje, z których wynika, że Wii U jest dwukrotnie potężniejsze od Xboksa 360 , co niestety nie zadowala developerów. Natomiast  X720 ma posiadać napęd Blu-Ray… i system " antyużywkowy ".

 • Druga wersja kandydująca Firefoksa 3.5

  Zaledwie w kilka dni od pojawienia się wersji kandydującej do końcowego wydania Firefoksa 3.5, na serwerach Mozilli udostępniona została wersja RC2. Zgodnie z kanonem programowania, w uaktualnionym Firefoksie nie została zaimplementowana żadna nowa funkcja.

 • Mozilla Firefox 3.5 już oficjalnie

  Nie dalej jak wczoraj musiałem się przeprosić z dawno opuszczonym przeze mnie Firefoxem, by móc grać w Battlefield Heroes, a tu niespodzianka - nagle z otwartej bety zrobiła się wersja oficjalna!

 • Jest Firefox 3.5

  Doczekaliśmy się Firefoksa w wersji oficjalnie nazwanej 3.5. Mozilla zapowiedziała, że jest to ostatnie wydanie z serii beta, po nim mają być już tylko dwie wersje kandydujące.

 • Resistance 3: "Singlowe" demo dla nabywców "Inwazja: Bitwa o Los Angeles" na Blu-Ray

  Resistance 3 doczeka się nie tylko dema trybu multiplayer (czyli bety). W czerwcu pojawi się też wersja demonstracyjna pozwalająca przetestować fragment z kampanii dla pojedynczego gracza. Złą wiadomością jest niestety fakt, że nie każdy będzie mógł w nią zagrać.

 • Rejestrator jazdy Garmin Dash Cam 20

  Garmin zaprezentował rejestrator jazdy Dash Cam 20 z modułem GPS umożliwiający nagrywanie filmów w jakości HD (1080p) oraz wykonywanie zdjęć.

 • Xbox 720: Będzie napęd Blu-Ray i system wymagający stałego połączenia z internetem?

  Kolejne plotki o Xboksie 720 . Tym razem ptaszki ćwierkają, że nowa konsola Microsoftu będzie posiadała m.in. wbudowany napęd Blu-Ray oraz wymagała do gry – nawet w „ singlu ” – stałego połączenia z siecią.

 • Płyta główna Gigabyte GA-B75M-D3P z obsługą DASH

  Gigabyte prezentuje kolejny model z oferty płyt skonstruowanych na chipsecie Intel B75. GA-B75M-D3P posiada wsparcie dla procesorów Intel 22nm trzeciej generacji (Ivy Bridge)oraz Intel Core drugiej generacji (Sandy Bridge) dla socketu LGA1155.

 • Resistance 3: Niecałe 28 minut rozgrywki i umiejętność Dash

  Choć sezon ogórkowy mamy w pełni, twórcy Resistance 3 i serwis G4TV opublikowali sporo nowego materiału z gry. Na wspomnianej stronie pojawił się długi gameplay z pierwszego etapu - Haven - zaś ekipa Insomniac Games krótko zaprezentowała umiejętność Dash , która pozwoli nam łatwiej dopadać wrogów.

 • Siódma wersja DivX

  Firma DivX ogłosiła wydanie najnowszej, siódmej wersji sztandarowego pakietu kodeków do systemu Windows, umożliwiającego oglądanie wysokiej jakości wideo HD na komputerach PC i innych urządzeniach.

Dyskusje na temat: blu dash 3.5 d160 wersja systemu
 • Microsoft NET FRAMEWORK 3.5

  witam wszystkich, otóż od pewnego czasu nie chcący wyrzuciłem ten framework 3.5 i kiedy chce ponownie go zainstalować to mi wyskakuje taki błąd: "aby zainstalowac lub skonfigurowac produkt microsoft net framework 3.5 SP1 należy użyc apletu włącz lub wyłącz funkcje systemu windows" robiłem to w programach lecz kiedy zmieniam tam na włącz to mi wyskauje błąd "nie wszystkie funkcje zostały pomyślnie zmienione" nie wiem już co robić.. już wszystko robiłem, niby nie mam zainstalowanych frameworków...

 • RE: Problem z Dash

  Dash jest kluczową i nierozłączną częścią środowiska Unity które ci się nie podobało. (Wgl. dlaczego siedzisz na 12.04 gdy najnowsza wersja stabilna to 13.04 ?) Podobne funkcje są w menu Gnome3, aczkolwiek nie jest to to samo.

 • Rozwiązany: r9 280x blu screen i błąd Blue Screen BCCode 116

  Witam. Pojawił się problem z r9 280x (tak mi sie wydaje) . Po kilku minutach gry w bf4 win sie restartuje , wyrzuca bluuscreen i komunikat bccode 116. Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.1 Identyfikator ustawień regionalnych: 1045 Dodatkowe informacje o problemie: BCCode: 116 BCP1: FFFFFA80097224E0 BCP2: FFFFF8800404DCAC BCP3: 0000000000000000 BCP4: 0000000000000002 OS Version:...

 • RE: Szukam gry Mini Boulder Dash 2

  Wersja online - http://www.gry.pl/gra/boulder-dash a tu do pobrania - http://pobierz.pl/gry/windows/logiczne/boulder-dash wiem, że to nie 2, ale nadal klasyk, którego pamiętam grając na atari

 • Dash of Destruction

  Dash of Destruction faktycznie nie ma już do pobrania z XBL, ale możesz pobrać z jakiejś stronki i wrzucić na pendriva czy CD, i wszystko będzie działać.

 • Druga wersja kandydująca Firefoksa 3.5

  Zaledwie w kilka dni od pojawienia się wersji kandydującej do końcowego wydania Firefoksa 3.5, na serwerach Mozilli udostępniona została wersja RC2. Zgodnie z kanonem programowania, w uaktualnionym Firefoksie nie została zaimplementowana żadna nowa funkcja. http://www.pcformat.pl/News-Druga-wersja-kandydujaca-Firefoksa-35,n,3990

 • Hobbit Niezwykła Podróż, BLU-RAY 3D

  Witam! Jak w temacie. Wydanie zawiera zdaje się wersję także 2D co wynika z informacji na opakowaniu. Jest to wersja 4-płytowa. Możliwość podesłania zdjęć na życzenie. Chętnych proszę o PW! Pozdrawiam ======================== SPRZEDANE - temat do utylizacji.

 • Problem z Dash

  Witam ! Ściągnąłem Ubuntu 12.04 x64, niestety jego wygląd mi się nie podoba więc zainstalowałem środowisko GNOM niestety teraz nie umiem znaleźć aplikacji Dash która była dla mnie bardzo przydatna. I tutaj moje pytanie czy muszę ją zainstalować czy gdzieś jest ukryta ?

 • Microsoft szuka testerów "zaktualizowanego formatu dyskowego ". Xbox 360 dostanie Blu-raya?

  Oby to były technologie do nowego Xbox&039;a, bo kolejna wersja 360 nawet z Blu-Ray by się nie sprzedawała.

 • RE: Net Framework 3.5 - błąd instalacji

  Mam Services Pack 3, i już się z tym uporałem. Okazało się, że w systemie miałem SP1 Net Framework 3.5, ale wadliwie zainstalowanego.. Po deinstalacji wersja 3.5 weszła bez problemu