• Informacje na temat:

  apple konferencja 2012

Artykuły na temat: apple konferencja 2012
 • Apple rozszerzy możliwości iCloud

  Apple planuje rozszerzyć funkcjonalność iCloud, ich niezwykle prostej i intuicyjnej usługi magazynowania danych w chmurze. W nowej wersji ma pojawić się nawet aspekt społecznościowy.

 • Apple: Nowa fala sprzętu w 2012?

  Tajski serwis DigiTimes jakiś czas temu dostarczył plotek o iPhone 4S , które w dużej mierze się sprawdziły. Jeśli wierzyć kolejnym doniesieniom, w przyszłym roku mamy zobaczyć falę nowych urządzeń Apple - nie tylko iPhone i iPada .

 • Apple zapowiedziało kolejną konferencję prasową

  Apple nie daje o sobie zapomnieć. Firma zapowiedziała, że 20 października odbędzie się kolejna konferencja prasowa. Czego będzie dotyczyć?

 • Apple inwestuje we własne mapy

  Wiele wskazuje na to, że iOS 5 jest ostatnią odsłoną mobilnego systemu operacyjnego Apple, w którym znajdziemy aplikację Google Maps. Jak donosi serwis 9t05Mac, w iOS 6 znajdziemy mapy przygotowane bezpośrednio przez giganta z Cupertino.

 • Plotka: Apple szykuje konsolę we współpracy z Valve, premiera w 2012

  Gdyby to okazało się prawdą, mogłoby odmienić całkowicie układ sił w branży gier. W weekend pojawiły się doniesienia, że Tim Cook , obecny szef Apple , był widziany w siedzibie studia Valve w Bellevue w stanie Waszyngton. Uruchomiło to lawinę spekulacji, której zwieńczeniem jest plotka opublikowana przez serwis Cult of Mac . Apple robi konsolę. Wierzycie?

 • W czerwcu Apple pokaże nowe MacBooki Pro

  Jeszcze przed gorącym okresem wakacyjnym Apple zaprezentuje światu nowe MacBooki Pro. Według serwisu Bloomberg maszyny zostaną pokazane już 11 czerwca na konferencji WWDC 2012 w San Francisco.

 • Apple sprzedało 14 mln iPadów w trzecim kwartale 2012 roku

  Podczas ostatniej konferencji prasowej, na której poznaliśmy iPada mini, Apple zdradziło bardzo interesującą kwestię dotyczącą swoich tabletów. Od momentu wprowadzenia pierwszego tabletu na rynek, na świecie firma sprzedała ponad 100 milionów iPadów wszystkich generacji. Dziś dowiedzieliśmy się jaką część tej liczby stanowią urządzenia, które zniknęły z półek w ostatnim kwartale.

 • iPhone 5: Nowy smartfon Apple´a oficjalnie zapowiedziany! Uruchamia gry "konsolowej jakości"

  Na trwającej w San Francisco konferencji prasowej firma Apple oficjalnie zaprezentowała kolejną wersję iPhone’a oznaczoną numerkiem 5. Ma być to „ najpiękniejszy produkt ”, jaki został stworzony przez koncern z jabłuszkiem w logo.

 • Nowości ze stajni Apple

  20 października, o godzinie 19:00 czasu polskiego, odbyła się kolejna już konferencja Apple dotycząca nowych produktów firmy. Przedstawiamy nowości spod znaku jabłka.

 • Świat według Apple, przyszłość według Tima Cooka

  Głównym bohaterem konferencji D10 zorganizowanej przez portal All Things Digital był niewątpliwie Tim Cook. Obecny szef Apple wyjawił kilka interesujących szczegółów dotyczących swoich nadchodzących urządzeń. Co oznacza to dla zwykłych konsumentów?

 • Apple pracuje nad telewizorami z interfejsem głosowym Siri?

  Siri to inteligentny interfejs użytkownika wprowadzony w iPhonie 4S , pozwalający sterować telefonem za pomocą głosu. W sieci pojawiły się doniesienia, według których Apple pracuje nad telewizorami, w których standardowe piloty zostaną zastąpione właśnie tą technologią.

 • Apple zaprezentuje nowego iPoda?

  Na 1 września Apple zapowiedziało "muzyczną" konferencję prasową. Dziś pojawiły się w internecie zdjęcia pokrowca, który może pasować na nowego iPoda.

Dyskusje na temat: apple konferencja 2012
 • Apple: Nowa fala sprzętu w 2012?

  Widać, że z Apple lubią sobie czasem... po dotykać :D|Poczekamy, zobaczymy

 • Apple zapowiedziało kolejną konferencję prasową

  Apple nie daje o sobie zapomnieć. Firma zapowiedziała, że 20 października odbędzie się kolejna konferencja prasowa. Czego będzie dotyczyć? Czytaj więcej o "Apple zapowiedziało kolejną konferencję prasową"...

 • CES 2012: Konferencja Microsoftu - "2012 będzie rokiem Metro i Windowsa"

  W tym roku na E3 i żadnej innej imprezie NIE zostanie zapowiedziany nowy XBOX, Pora się obudzić i przestać wierzyć w te durne wróżenie z fusów. Interfejs Metro jest średni - Apple i Google są pod tym względem lepsze. Na ekranie takich kwadracików mieści się znacznie mniej niż ikon, więc na smartfonie, tablecie i PC trzeba będzie ciągle przesuwać ekran, żeby coś znaleźć.Poza tym jak oni wyobrażają sobie ten interfejs na Windowsie? Obsługa poprzez tablet? Mija się z celem. Monitor dotykowy?...

 • Apple zapowiedziało kolejną konferencję prasową

  Apple nie daje o sobie zapomnieć. Firma zapowiedziała, że 20 października odbędzie się kolejna konferencja prasowa. Czego będzie dotyczyć? http://www.pcformat.pl/News-Apple-zapowiedzialo-kolejna-konferencje-prasowa,n,6462

 • Apple: Nowa fala sprzętu w 2012?

  Tajski serwis DigiTimes jakiś czas temu dostarczył plotek o iPhone 4S, które w dużej mierze się sprawdziły. Jeśli wierzyć kolejnym doniesieniom, w przyszłym roku mamy zobaczyć falę nowych urządzeń Apple - nie tylko iPhone i iPada.

 • Konferencja Freelance Camp 2012 - 29-30 maja 2012

  Pierwsza w Polsce impreza dedykowana specjalnie dla freelancerów, mikroprzedsiębiorców oraz MŚP działających w różnych branżach. Podczas 10 prelekcji dowiesz się m.in.: jak zbudować silną markę freelancera oraz małej firmy, poznasz zapisy w umowach o prawach autorskich, jak zdobyć środki na finansowanie nowych projektów, jak współpracować z freelancerami oraz jak zadbać o użyteczność własnej strony internetowej. Drugiego dnia dajemy Ci możliwość zdobycia umiejętności praktycznych podczas...

 • Apple: Nowa fala sprzętu w 2012?

  Nie rozumiem jednego - czemu na stronie CDA pojawiają się ostatnio non-stop newsy o produktach, czy "zasługach" Apple, ale nie ma nic o nowych telefonach, tabletach, czy pomysłach Samsunga, HTC, czy Nokii?

 • Konferencja Freelance Camp 2012 - 29-30 maja 2012 - przeniesienie

  Wątek został przeniesiony do Śmietniska z przyczyny naruszenia reguł obowiązujących na forum (np. Netykiety, Regulaminu, reguł działu). -- Komunikat został doklejony automatycznie przez mechanizm.

 • Apple: Nowa fala sprzętu w 2012?

  @ an95dy - bzdura. O Apple na cdaction.pl czytam od zawsze, a o konkurencji wcale. Bo Android to nie konkurencja - to system. Konkurencja to właśnie HTC, Motorola, Samsung, Nokia, SE itp.

 • Nowości ze stajni Apple

  20 października, o godzinie 19:00 czasu polskiego, odbyła się kolejna już konferencja Apple dotycząca nowych produktów firmy. Przedstawiamy nowości spod znaku jabłka. http://www.pcformat.pl/News-Nowosci-ze-stajni-Apple,n,6509