• Informacje na temat:

  antywirus na komórkę

Artykuły na temat: antywirus na komórkę
 • Czy Polacy bezpiecznie korzystają ze smartfonów?

  ...proc. użytkowników smartfonów pomyślało o tym, aby zabezpieczyć go jakimkolwiek programem antywirusowym!

 • Macie antywirus G Data Total Protection 2014 z CD-Action? Zaktualizujcie go za darmo

  Jeżeli skorzystaliście z dołączonego do urodzinowego numeru CD-Action kodu na 120 dni z antywirusem G Data Total Protection 2014, mamy dla was dobre wieści: możecie za darmo zaktualizować go do nowej wersji. Już wyjaśniamy, jak to zrobić.

 • Antywirus na...komórkę

  Firma ESET udostępniła wersję beta swojego nowego produktu przeznaczonego do zabezpieczania telefonów komórkowych - ESET Mobile Security. Nowy program to odpowiednik pakietu bezpieczeństwa dla urządzeń działających w oparciu o system Windows Mobile lub Symbian.

 • Bezpieczny smartfon

  ...uświadamiają, jak pomysłowe sposoby mogą stosować cyberprzestępcy. Pewien stopień ochrony zapewniają programy zabezpieczające typu mobile security lub antywirusy, przygotowane specjalnie na smartfony. Te pierwsze (rozbudowane pakiety) oferują funkcje antywirusa, firewalla (blokada podejrzanych stron), antyspamu, izolacji podejrzanych plików w sekcji kwarantanny. Dodatkowo pozwalają tworzyć "czarne listy...

 • Nowy patent Microsoftu: Sterowanie elektroniką przy użyciu mięśni

  Microsoft ma specjalną komórkę, która opracowuje nowatorskie systemy sterowania programami i elektroniką. Jej najnowsze dzieło pozwala m.in. grać w Guitar Hero tylko przy użyciu samego napinania mięśni. To brzmi, jak science-fiction, ale filmik pokazuje, że działa!

 • W pamięci każdego nowo kupionego telefonu komórkowego znajdują się dzwonki, tapety i gry Java. Zestaw ten może ci się jednak znudzić. Ciekawe, darmowe materiały na komórkę znajdziesz wtedy w internecie.

 • The Dark Knight Rises: Batman? Teraz w twojej komórce!

  Z okazji zbliżającej się premiery filmu The Dark Knight Rises firma Gameloft zapowiedziała grę powiązaną z tym tytułem, która trafi do sprzedaży (via AppStore i Google Play ) latem tego roku. Mamy pierwszy zwiastun!

 • Wyjeżdżasz zagranicę i chcesz tam taniej rozmawiać przez komórkę. Kupujesz więc używaną, ale musisz pozbyć się Simlocka. Możesz iść do serwisu GSM albo do salonu operatora. Jeśli chcesz sam zdejmować blokadę, robisz to na własne ryzyko.

 • Secret of the Monkey Island Special Edition także w komórce!

  A w każdym razie bardzo wiele na to wskazuje. Bo choć oficjalnie nowa wersja trafi jedynie na PC-ty i X360, to nieoficjalnie LucasArts na swoim koncie na Twitterze sugeruje, że na tym wcale się nie skończy.

 • Latarnie na komórkę

  Na dość niezwykły i oryginalny pomysł wpadły władze mniejszych miejscowości w Niemczech. Na bocznych ulicach, które są mniej uczęszczane przez obywateli, oświetlenie jest zapalane na żądanie przechodnia. Jednak aby zrobiło się jasno, trzeba mieć przy sobie telefon komórkowy.

Dyskusje na temat: antywirus na komórkę
 • Antywirus?

  Jeśli chodzi o darmowe rozwiązania, to z normalnych antywirusów mogę polecić Avirę lub Comodo Internet Security (to jest cały pakiet zabezpieczeń, nie tylko antywirus). Jeśli chodzi o skanery zwalczające malware (bez ochrony rezydentnej), to polecam Malwarebytes' Anti-Malware, Emsisoft Emergency Kit oraz Dr.Web CureIt! Jeśli zaś chcesz coś płatnego, to od siebie polecam NODa. Problem jest taki, że jeśli coś Ci się zalęgło, to normalne skanery mogą sobie z tym nie poradzić. Czasem potrzebna...

 • Antywirus na...komórkę

  Firma ESET udostępniła wersję beta swojego nowego produktu przeznaczonego do zabezpieczania telefonów komórkowych - ESET Mobile Security. Nowy program to odpowiednik pakietu bezpieczeństwa dla urządzeń działających w oparciu o system Windows Mobile lub Symbian. http://www.pcformat.pl/News-Antywirus-nakomorke,n,5391

 • Antywirus

  CYTAT Obecnie posiadam darmową Avirę, a także McAfee 2010 Nie używaj dwóch antywirusów na raz, szczególnie jeśli oba posiadają tryb skanowania w czasie rzeczywistym. Od siebie polecam pakiet Comodo. A co do AVG to swego czasu kiedy ją testowałem potrafiła bardzo mocno obciążyć kompa podczas skanowania, Avira to też IMO dobry wybór.

 • RE: Antywirus na...komórkę

  Kaspersky Mobile już ma konkurencję :).

 • Antywirus

  Siemka, szukam jakiegoś antywirusa, który wykryje jak najwięcej wirusów i innych błędów, i je usunie. Chce sobie go zostawic odpalonego na noc, więc może mulić. Mam tego darmowego Avasta, ale on podobno nie jest zbyt dobry, jeżeli chodzi o takie przeskanowanie kompa. Aha, i program musi być darmowy /smile_prosty.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />

 • RE: Antywirus na komórke!!!!!!!!

  O i tu się mylisz. Są wirusy w postaci SMS-ów, E-mail jeśli telefon posiada taką funkcję no i MMS-ów lecz są rzadko spotykanie. :) I nie spotkałem się z takim przypadkiem lecz mój znajomy tak.

 • Antywirus

  No, fajnie fajnie, ale to nadal jest offtop. Gdzie ty tu offtop widzisz ? Przeczytaj swoje pytanie a potem moją odpowiedź i zastanów się gdzie tu offtop. Zreszta, nigdzie nie napisalem, ze nie mam normalnego antywirusa. Nie należy mieć zainstalowanych jednocześnie kilku antywirusów: system jest wtedy bardziej podatny na infekcje, występują fałszywe alarmy a antywirusy blokują się wzajemnie. Tak wiec MBAM jest najlepszy do skanowania, tak? Tak...

 • System na komórkę

  Posiadam Nokie 5800XM . System operacyjny - symbian nie jest najlepszy. Czy jest możliwość instalacji jakiegoś innego systemu na tą komórkę ?

 • Antywirus

  Temat poruszany tysiące razy.Ja używałem dłuższy czas pakietu Comodo i było całkiem OK.Tyle że trochę spowalnia kompa.Większość ludzi narzeka na Avast i czepia się że to badziewie a nie antywirus.Tutaj się nie zgodzę gdyż obecnie jadę na Avast i jest wszystko Spoko.Poleciłbym ci (tu wszystko zależy od mocy kompa), jak mówiłem Comodo może kompa spowolnić.A więc polecam: 1.Avast + Firewall od Comodo 2.Avira + Firewall od Comodo 3.Cały pakiet czyli COMODO INTERNET SECURITY

 • Latarnie na komórkę

  Na dość niezwykły i oryginalny pomysł wpadły władze mniejszych miejscowości w Niemczech. Na bocznych ulicach, które są mniej uczęszczane przez obywateli, oświetlenie jest zapalane na żądanie przechodnia. Jednak aby zrobiło się jasno, trzeba mieć przy sobie telefon komórkowy. http://www.pcformat.pl/News-Latarnie-na-komorke,n,3249