• Informacje na temat:

  anteny do telewizji cyfrowej

Artykuły na temat: anteny do telewizji cyfrowej
 • Moduł CAM CI+. Startuje telewizja na kartę w nc+

  CAM CI+ wraz z kartą dostępową jest prosta i nie wymaga wizyty serwisanta. Warunkiem jest posiadanie telewizora z wbudowanym tunerem cyfrowej telewizji satelitarnej wspierającym standard CI+, oraz anteny satelitarnej ustawionej do odbioru satelity HotBird 13E. Do pakietu nc+ dołączana jest instrukcja z informacją, jak samodzielnie aktywować dostęp za pomocą smsa lub telefonicznym wsparciem Biura...

 • Microsoft tworzy nową usługę streamingu gier wraz z chińskim operatorem telewizji cyfrowej

  Microsoft zamierza stworzyć usługę konkurencyjną dla GaiKaia od Sony ? Gigant z Redmond najwyraźniej się do tego szykuje, choć na chwilę obecną na niewielką skalę. Koncern poinformował, że wraz z chińskim operatorem telewizji cyfrowej  BesTV stworzy serwis zajmujący się streamingiem gier.

 • Anteny panelowe od Cabletecha

  Marka Cabletech poszerzyła swoją ofertę o serię anten do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej.

 • Cyfra+ z naziemną telewizją cyfrową

  Zgodnie z zapowiedzią, Cyfra+ wprowadza nową wersję oprogramowania dekoderów Philips HD. Dzięki temu abonenci platformy będą mogli odbierać sygnał Naziemnej Telewizji Cyfrowej (DVB-T).

 • Rubik gra w Dooma a Knapik woli Wormsy. Historia programów o grach w polskiej telewizji

  Programy telewizyjne o grach mają to do siebie, że niemal nigdy nie dostają dobrego czasu antenowego i rzadko trafiają na kanały dostępne dla przeciętnego śmiertelnika. Dlatego wiele z nich miga na ekranach tak szybko, że... nawet YouTube o nich nie pamięta.

 • Niebezpieczeństwa telewizji cyfrowej

  Zdaniem prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przejście z analogowego odbioru telewizji na transmisję cyfrową to poważny problem dla osób nieobeznanych z techniką.

 • Cyfrowa telewizja HD bez opłat

  BLOW, producent urządzeń multimedialnych, wprowadza do sprzedaży dwa nowe tunery STB naziemnej telewizji cyfrowej BLOW DVB-T 3501SD oraz BLOW DVB-T 4501HD.

 • Przełom? Finały mistrzostw świata w League of Legends zobaczymy w polskiej telewizji

  Jeszcze niedawno relacja z rozgrywek e-sportowych w polskiej telewizji wydawała się czymś absurdalnym. A tu proszę – jedna z rodzimych stacji poinformowała, że na jej antenie będzie można zobaczyć transmisję na żywo z finałów mistrzostw świata w League of Legends. Kiedy i przede wszystkim – gdzie?

 • Falstart naziemnej telewizji cyfrowej

  Pat w sprawie naziemnej telewizji cyfrowej trwa. Co do tego byli zgodni wszyscy uczestnicy dwudniowej konferencji Media Summit, reklamowanej jako największe spotkanie ludzi mediów. Gorzej było z odpowiedzią na pytanie: komu zawdzięczamy, że mimo kilku lat przygotowań termin 30 września 2009 roku jako początek nadawania sygnału TV w standardzie cyfrowym okazał się wielkim falstartem.

 • 10 mitów o telewizji cyfrowej w Polsce

  W Polsce przez lata narosło wiele mitów o naziemnej telewizji cyfrowej. Wszystko przez brak informacji w mediach, w telewizji publicznej i stacjach komercyjnych. Pora to zmienić - redakcja SAT Kurier przygotowała listę 10 mitów o telewizji cyfrowej w Polsce.

 • Miły spot włoskiego oddziału telewizji FOX

  Stacje telewizyjne na całym świecie chcą prezentować swoje ramówki w efektowny i zapamiętywalny sposób. Graczom szczególnie spodoba się nowy spot włoskiego oddziału telewizji FOX , który pęka w szwach od nawiązań do naszych ulubionych produkcji.

 • IV etap wyłączenia telewizji cyfrowej

  22 kwietnia 2013 rozpocznie się czwarty etap wyłączeń naziemnej telewizji analogowej.

Dyskusje na temat: anteny do telewizji cyfrowej
 • Re: Jak dobrać antenę do naziemnej telewizji cyfrowej?

  Tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania anteny satelitarnej talerza, można kupić anteny mocowane do masztu lub bezpośrednio do ściany, są to anteny panelowe zewnętrzne o bardzo ładnym wyglądzie: http://www.dmtrade.pl/galerie/a/antena-plaska-megasat-se_13756_m.jpg

 • Tuner do cyfrowej telewizji naziemnej

  Przy wyborze dekodera do naziemnej telewizji nie trzeba się szczególnie zastanawiać. http://allegro.pl/dekoder-mpeg-4-eac3-tuner-dvb-t-hd-kabel-hdmi-euro-i3190246527.html http://allegro.pl/tuner-dekoder-wiwa-hd90-dvbt-stb-fullhd-mpeg-4-usb-i3197608741.html

 • Odbiór naziemnej telewizji cyfrowej.

  Siema. Mam pytanko , ponieważ posiadam telewizor przystosowany do obdioru naziemnej telewizji cyfrowej chciałem zapytać czy do takiego odbioru potrzebuję anteny? Mieszkam w małopolsce (Nowy Sącz) i wiem , że moi znajomi odbierają już taki obraz ale oni mają antenę siatkową. Czy 1 czerwca kiedy oficjalnie wejdzie do mojego miasta taka telewizja będę również potrzebował anteny , bo rozumiem , że teraz tak ale później ?

 • Re: Jaki sprzęt jest potrzebny do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej?

  Abonament płaci się za POSIADANIE telewizora, i/lub anteny, a czy oglądasz programy, czy nie - nikogo to nie interesuje!

 • Tuner do cyfrowej telewizji naziemnej

  Przyjmijmy, że nazywa się to MUX. Na tańszych dekoderach, podczas nagrywania programu z MUX1, możesz oglądać tylko inne kanały z MUX1, MUX2 jest niedostępny do zakończenia nagrywania.

 • Anteny panelowe od Cabletecha

  Marka Cabletech poszerzyła swoją ofertę o serię anten do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. Czytaj więcej o "Anteny panelowe od Cabletecha"...

 • Re: Jak dobrać antenę do naziemnej telewizji cyfrowej?

  wszystkie wspaniale rady przeczytalem 1 ALE MAM PYTANIE ? dlaczego dopiero zrobienie anteny z rawki rowerowej [ od kola ] mam obraz jak marzenie ???

 • Tuner do cyfrowej telewizji naziemnej

  Warto poszukać czegoś z tzw. (tak to pan w sklepie nazywał /biggrin_prosty.gif' class='bbc_emoticon' alt=':D' />) podwójną głowicą. Nie wiem, jak to wygląda od strony technicznej, ale kanały nadawane są w pakietach. Nie wiem po ile, w każdym, ale jeśli nagrywasz programy z kanałów jednego pakietu, do do drugiego pakietu (a podobno ma być i trzeci) dostępu nie masz. Sam używam najtańszego GoClevera (był w Carrefour za 70 czy 80 zł) i narzekać nie mogę. No może poza bardzo krótkim kablem...

 • Anteny panelowe od Cabletecha

  Marka Cabletech poszerzyła swoją ofertę o serię anten do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. http://www.pcformat.pl/News-Anteny-panelowe-od-Cabletecha,n,8373

 • Re: Coraz więcej młodych ludzi wierzy w płaską Ziemię

  Zauważ, że wszystkie anteny "satelitarne" na Ziemi, skierowane są na południe, pod takim kątem, że nawet nie "patrzą" w niebo. Sygnał z nadajnika "satelitarnego" to 10,7–11,7 GHz i 11,7–12,75 GHz (potem ten sygnał jest konwertowany, przez konwenter na MHz). Sygnał cyfrowej tzw. "telewizji naziemnej" to 490-650 Mhz. Nadajniki tzw. "telewizji naziemnej i radia" są w pobliżu, około 30 kilometrów od

 • Tuner do cyfrowej telewizji naziemnej

  @UP Chodzi o tzw. MUX? W tej chwili MUX 1 i MUX 2 jest objęty zasięgiem na cały kraj. MUX 3 nie jest jeszcze dostępny w większości regionach, ale to się zmieni. Obejmie on cały kraj do kwietnia 2014 roku /wink_prosty.gif' class='bbc_emoticon' alt=';)' />. Na nim są właśnie kanały od TVP (Historia, Kultura, Rozrywka, Polonia, TVP 2 HD). Do tego czasu, każdy tuner to odbierze.

 • Kłopot z zasięgiem dla telewizji cyfrowej

  Otóż,postanowiłem "ucyfrowić" moich dziadków których jedyną z medialnych rozrywek jest telewizja.Jako że za niespełna rok zostaną wyłączone ostatnie odbiorniki analogowe,zakupiłem tuner na tej aukcji: http://allegro.pl/tuner-cyfrowy-dvb-t-mp...89773.html Instalacja to jest podłączenie bez problemu.Problem zaczyna się chcąc zeskanować niebo w poszukiwaniu kanałów.Zarówno siła jak i jakość jest na 0%,korekty anteny nie przynoszą rezultatów.Sprawdzałem na dwóch antenach (takich starych jak do...