• Informacje na temat:

  anonymous sejm polski

Artykuły na temat: anonymous sejm polski
 • ..."Polski rządzie, jesteśmy od was potężniejsi" - straszy grupa Anonimowych. Haktywiści zapowiadają koleje ataki. "Jeśli nie zmienicie zdania, wszyscy jesteście skończeni" - ostrzegają polityków.

 • Anonymous nie odpuszcza Sony. Żenada...

  Jezu, jakie pierdoły! Nie wątpię, że ekipa żartownisi ukrywająca się pod nazwą Anonymous to utalentowani hakerzy/łamacze systemów, i pewnie jeśli zechcą cdaction.pl zniknie w mgnieniu oka, ale tą nową wiadomość dla Sony warto nazwać tak, jak na to zasługuje -to  gówniarska żenada .

 • Sejm znowelizował Prawo telekomunikacyjne

  Abonentem będzie nie tylko osoba, która zawarła pisemną umowę z operatorem, ale też właściciel telefonu komórkowego na kartę - przewiduje znowelizowana w czwartek przez Sejm ustawa Prawo telekomunikacyjne.

 • ACTA podpisane - Anonymous zapowiada kontratak

  Grupa haktywistów Anonymous przygotowuje odwet za podpisanie przez Polskę porozumienia ACTA. "Wasz rząd myśli, że może wyłączyć internet. Pora, abyście wyłączyli swój rząd" - napisali Anonimowi na swoim koncie w serwisie Twitter.

 • Protest Anonymous przeciwko Sony zakończony porażką

  W sobotę w sklepach Sony na całym świecie miał odbyć się protest, zaplanowany przez zwolenników hakerskiej grupy Anonymous . Okazuje się jednak, że akcja nie poszła po myśli jej organizatorów, a Sony ... dobrze przygotowało się na protestujących.

 • Sejm uchwalił ustawę o wdrożeniu naziemnej telewizji cyfrowej

  13 maja br. Sejm uchwalił ustawę o wdrożeniu naziemnej telewizji cyfrowej, której podstawowym celem jest stworzenie kompleksowych, formalno - prawnych podstaw wdrożenia naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce i ostatecznego wyłączenia nadawania analogowego do dnia 31 lipca 2013 r.

 • Atak hakerów na polskie strony rządowe?

  W sobotę po godzinie 19:00 przestała działać strona internetowa polskiego Sejmu. Dwie godziny później zablokowano witryny premiera i wiele innych stron rządowych. Do ataku przyznała się Grupa Anonymous, która nawołuje internautów do walki. Rząd zaprzecza, aby nastąpił jakikolwiek atak.

 • Anonymous vs Facebook: Runda pierwsza

  Jeżeli wiecie o co chodzi z "Remember, remember the fifth of November" , to nie zdziwi was plan Anonymous , którzy tego akurat dnia chcą zrobić coś "wielkiego". Piątego listopada warto będzie odświeżać Facebook , bo właśnie on ma stać się ofiarą kolejnego ataku Anonimowych .

 • W sieci pojawił się Anonymous-OS

  W internecie pojawił się system operacyjny, który miał zostać rzekomo stworzony przez Grupę Anonymous. W założeniu ma on przypaść do gustu osobom wspierającym działania tych popularnych haktywistów. Ciekawa inicjatywa czy może groźne oprogramowanie?

 • Anonymous na celowniku hiszpańskiej policji

  Wygląda na to, że członkowie Anonymous nie do końca są anonimowi. Hiszpańska policja zatrzymała trzech hakerów należących do tej grupy, w tym jednego, który brał udział w atakach na usługę PlayStation Network .

 • Serwis Megaupload zamknięty - Anonymous kontratakuje

  FBI zamknęło popularny serwis dzielenia się plikami Megaupload w związku z zarzutami o piractwo. W ramach odwetu grupa haktywistów Anonymous przypuściła atak na strony amerykańskiego rządu, wytwórni filmowych i muzycznych oraz organizacji antypirackich.

Dyskusje na temat: anonymous sejm polski