• Informacje na temat:

  anonymous atak na polskie strony

Artykuły na temat: anonymous atak na polskie strony
 • Atak hakerów na polskie strony rządowe?

  W sobotę po godzinie 19:00 przestała działać strona internetowa polskiego Sejmu. Dwie godziny później zablokowano witryny premiera i wiele innych stron rządowych. Do ataku przyznała się Grupa Anonymous, która nawołuje internautów do walki. Rząd zaprzecza, aby nastąpił jakikolwiek atak.

 • PSN i strony Sony mają problemy z funkcjonowaniem. Wojna z Anonymous rozpoczęta?

  Zaledwie wczoraj donosiliśmy o wojnie wypowiedzianej przez grupę hakerów Anonymous koncernowi Sony , a najprawdopodobniej już widoczne są jej pierwsze oznaki. Usługa PlayStation Network oraz strony internetowe firmy cierpią bowiem na pewne problemy z funkcjonowaniem.

 • Serwis Megaupload zamknięty - Anonymous kontratakuje

  FBI zamknęło popularny serwis dzielenia się plikami Megaupload w związku z zarzutami o piractwo. W ramach odwetu grupa haktywistów Anonymous przypuściła atak na strony amerykańskiego rządu, wytwórni filmowych i muzycznych oraz organizacji antypirackich.

 • Serwis Megaupload zamknięty - Anonymous kontratakuje

  FBI zamknęło popularny serwis dzielenia się plikami Megaupload w związku z zarzutami o piractwo. W ramach odwetu grupa haktywistów Anonymous przypuściła atak na strony amerykańskiego rządu, wytwórni filmowych i muzycznych oraz organizacji antypirackich.

 • Anonymous do Sony: "To dopiero początek. Nie lekceważcie nas"

  Wczoraj grupa Anonymous przypuściła pierwsze ataki na Sony – ofiarami stały się strony firmy, usługa PlayStation Network oraz indywidualni pracownicy koncernu, którym wykradziono prywatne dane. Przedstawiciel hakerów w rozmowie z jednym z serwisów ostrzegł jednak, że „ to dopiero początek ”.

 • Grupa Anonymous chce dalej walczyć "w imię wolności"

  "Walczymy z tych samych powodów: Chcemy przejrzystości i sprzeciwiamy się cenzurze", mówi grupa Anonymous dokonująca ataków na rozmaite cele w odwecie za działania skierowane przeciwko WikiLeaks.

 • ACTA podpisane - Anonymous zapowiada kontratak

  Grupa haktywistów Anonymous przygotowuje odwet za podpisanie przez Polskę porozumienia ACTA. "Wasz rząd myśli, że może wyłączyć internet. Pora, abyście wyłączyli swój rząd" - napisali Anonimowi na swoim koncie w serwisie Twitter.

 • Anonymous na celowniku hiszpańskiej policji

  Wygląda na to, że członkowie Anonymous nie do końca są anonimowi. Hiszpańska policja zatrzymała trzech hakerów należących do tej grupy, w tym jednego, który brał udział w atakach na usługę PlayStation Network .

 • W sieci pojawił się Anonymous-OS

  W internecie pojawił się system operacyjny, który miał zostać rzekomo stworzony przez Grupę Anonymous. W założeniu ma on przypaść do gustu osobom wspierającym działania tych popularnych haktywistów. Ciekawa inicjatywa czy może groźne oprogramowanie?

 • ..."Polski rządzie, jesteśmy od was potężniejsi" - straszy grupa Anonimowych. Haktywiści zapowiadają koleje ataki. "Jeśli nie zmienicie zdania, wszyscy jesteście skończeni" - ostrzegają polityków.

 • PSN: Rekompensata dla Europejczyków. Plus: "Za atak mogli być odpowiedzialni indywidualni członkowie Anonymous"

  Sony ujawniło szczegóły dotyczące europejskiego programu rekompensaty za brak PSN-u , który wykracza poza darmowy abonament PS Plus . Tymczasem dwaj przedstawiciele Anonymous w jednym z wywiadów wyjaśnili, że choć oficjalnie grupa nie jest odpowiedzialna za ataki na PlayStation Network , niewykluczone, że mogli za nią stać indywidualni członkowie grupy.

 • Atak na hiszpańskie organizacje broniące praw artystów

  Hiszpańskie organizacje broniące praw autorskich stają się ostatnio celem ataków grupy "Anonymous". Jej członkowie zapewniają, że "będą działać, dopóki będą wściekli".

Dyskusje na temat: anonymous atak na polskie strony