• Informacje na temat:

  akcja policji w otwocku

Artykuły na temat: akcja policji w otwocku
 • Antypirackie kontrole policji będą coraz częstsze

  W 2012 czeka nas więcej nalotów na użytkowników prywatnych. Na początku roku podwarszawskim Otwocku jednego tylko dnia podczas kontroli mieszkań i domów zabezpieczono 40 komputerów. Policja oraz Koalicja Antypiracka twierdzą, że to początek.

 • Anonymous na celowniku hiszpańskiej policji

  Wygląda na to, że członkowie Anonymous nie do końca są anonimowi. Hiszpańska policja zatrzymała trzech hakerów należących do tej grupy, w tym jednego, który brał udział w atakach na usługę PlayStation Network .

 • Kolejna antypiracka akcja Policji

  W wyniku przeszukania przeprowadzonego w siedzibie jednej z białostockich agencji reklamowych, funkcjonariusze Policji zabezpieczyli 8 komputerów, laptopa, serwer i ponad 100 płyt. Wartość ujawnionego oprogramowania wstępnie oszacowano na 200 tysięcy złotych.

 • Zemsta Anonymous - strona internetowa hiszpańskiej policji zaatakowana

  Każda akcja wywołuje reakcję. W sobotę pisaliśmy o tym, że hiszpańska policja aresztowała trzech tamtejszych członków Anonymous . Grupa hakerów w odwecie zaatakowała stronę internetową stróżów prawa z Hiszpanii.

 • Akcja policji wymierzona w piratów komputerowych

  Policjanci z Wrocławia współpracując z funkcjonariuszami z innych województw, przeprowadzili działania skierowane przeciwko osobom zajmującym się rozpowszechnianiem nielegalnych utworów.

 • Kolejna akcja przeciw "brutalnym grom" tym razem na... Kajmanach

  W październiku tego roku akcję niszczenia 'gier o zabijaniu' zorganizowano w Niemczech . Teraz przyszedł czas na niedużą wyspę położoną na południe od Kuby i protest przeciw brutalnym zachowaniom w postaci niszczenia gier oraz broni-zabawek.

 • Kolejne naloty policji na mieszkania piratów

  Tym razem na celowniku policji znaleźli się amatorzy pirackiego oprogramowania mieszkający w Puławach i Lublinie. Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zapukali do drzwi 28 mieszkań.

 • Tatuaż z delfinkiem i policja zgarnie cię nawet w łóżku. Nowa, hardkorowa, akcja przeciwko piratom!

  Nowa kampania społeczna uświadamiająca, że piractwo to kradzież nosi nazwę Oni-Nielegalni i jest także prowadzona w sieci serią dość ostrych filmików. Zobacz je wszystkie...

 • Proponujemy prosty sposób nagrywania filmów z telewizji. Wystarczy do tego pecet wyposażony w kartę TV. Za pomocą kilkudziesięciu kliknięć myszą nie tylko nagrasz film, ale też pozbawisz go przerywających akcję reklam.

 • DC Universe Online: Policja przyjacielem superbohatera

  Sony Online Entertainment opublikowało nowy zwiastun DC Universe Online . Trailer prezentuje jedną z najważniejszych lokacji w grze - posterunek policji w mieście Metropolis . Tam gracze będą mogli uzyskać najświeższe informacje na temat działalności łotrów, a także zarządzać swoim herosem.

 • Czarny scenariusz: padła ci dyskietka, porysowana płyta CD nie daje się odczytać, omyłkowo wyrzuciłeś ważny dokument zamiast jego zbędnej, starszej wersji. Nie załamuj rąk. Masz spore szanse na odzyskanie danych.

Dyskusje na temat: akcja policji w otwocku
 • Zemsta Anonymous - strona internetowa hiszpańskiej policji zaatakowana

  Każda akcja wywołuje reakcję. W sobotę donosiliśmy, że hiszpańska policja aresztowała trzech tamtejszych członków Anonyumous. Grupa hakerów w odwecie zaatakowała stronę internetową stróżów prawa z Hiszpanii.

 • Kolejna antypiracka akcja Policji

  W wyniku przeszukania przeprowadzonego w siedzibie jednej z białostockich agencji reklamowych, funkcjonariusze Policji zabezpieczyli 8 komputerów, laptopa, serwer i ponad 100 płyt. Wartość ujawnionego oprogramowania wstępnie oszacowano na 200 tysięcy złotych. http://www.pcformat.pl/News-Kolejna-antypiracka-akcja-Policji,n,7091

 • Lista gier: Akcja

  Będę to pisał chaotycznie czyli od różnych dat. 1. Grand Theft Auto (1998) Grand Theft Auto to pierwsza część kultowej serii gier GTA. W tej jest widok ``z lotu ptaka``. Chodzi głównie o to aby zabijać, kraść samochody i zdobywać szacunek gangsterów. Gra ta wykorzystuje trójwymiarową grafikę. Z początku gra jest prosta, zwykłe kradzieże samochodów itp. Ale z czasem będziemy robić napady na banki, zabijać bossów mafijnych itd. Po mieście głównie poruszamy się samochodem. To on pomaga nam...

 • Akcja policji wymierzona w piratów komputerowych

  Policjanci z Wrocławia współpracując z funkcjonariuszami z innych województw, przeprowadzili działania skierowane przeciwko osobom zajmującym się rozpowszechnianiem nielegalnych utworów. http://www.pcformat.pl/News-Akcja-policji-wymierzona-w-piratow-komputerowych,n,5470

 • Nieprzerwana akcja

  Proponujemy prosty sposób nagrywania filmów z telewizji. Wystarczy do tego pecet wyposażony w kartę TV. Za pomocą kilkudziesięciu kliknięć myszą nie tylko nagrasz film, ale też pozbawisz go przerywających akcję reklam. http://www.pcformat.pl/Nieprzerwana-akcja,a,2119

 • Łamiesz prawo? Lepiej nie graj w World of Warcraft - Blizzard wyda cię policji

  Kolejna akcja, która mówi, że w internecie nie jesteśmy anonimowi...

 • Akcja specjalna

  W tym wydaniu gratka dla czytelników planujących zakup nowej gry oferta specjalna, unikatowe kody, dzięki którym kupisz gry w sklepie boxoffstore.pl w bardzo atrakcyjnych cenach. SYLWESTER ŻOCHOWSKI http://www.pcformat.pl/Akcja-specjalna,a,3663

 • Tatuaż z delfinkiem i policja zgarnie cię nawet w łóżku. Nowa, hardkorowa, akcja przeciwko piratom!

  No super akcja. Profesjonalni aktorzy, policja buracka jak w rzeczywistosci...I tylko trzeba uważać zeby ktoś tego przypadkiem na poważnie nie wziął.

 • Komenda Policji Wirus

  Witam, siedziałem dzisiaj trochę na internecie i w pewnym momencie wyskoczyła mi nowa strona z napisem komenda główna policji i masa informacji o złamaniu przepisów, karach, płaceniu, że mój komputer został zablokowany itd. Ogólnie nic nie mogłem zrobić ani wyłączyć, za pomocą menadżera zadań zakończyłem proces przeglądarki i tyle. Nie mam pojęcia czy to wystarczy, nie wiem w ogóle co to było. Czytałem trochę na internecie zaraz po tym zdarzeniu i podobno jest to wirus, który trzeba jakoś...